Kredyt firmowy w Credit Agricole

Credit Agricole jest bankiem uniwersalny posiadającym szeroką ofertę usług bankowych dla małych i średnich firm. Przedsiębiorcy w ofercie banku mogą odnaleźć zarówno usługi inwestycyjne, oszczędnościowe oraz kredytowe. W przypadku prowadzenia własnej firmy, wybór odpowiedniego banku jest bardzo istotną decyzją, gdyż to właśnie ta konkretna instytucja finansowa będzie odpowiedzialna za obsługę finansową naszej działalności. Teoretycznie przedsiębiorca może korzystać również z usług innych banków, ale to bank w którym posiadamy konto firmowe najczęściej  jest w stanie zaoferować nam najkorzystniejsze warunki. Zobacz czy warto wziąć kredyt firmowy w Credit Agricole.

Produkty kredytowe dla firm oferowane przez  Credit Agricole:

·         Kredyt firmowy w rachunku bieżącym

·         Kredyt inwestycyjny

·         Kredyt firmowy na samochód firmowy

Kredyt w rachunku bieżącym pozwala na uzyskanie środków pieniężnych na finansowanie dowolnych celów związanych z bieżącą działalnością firmy. Przedsiębiorca nie musi dokumentować swoich wydatków, dzięki czemu zbędne formalności zostały ograniczone do minimum. Kredyt w zależności od potrzeb kredytobiorcy jest dostępny w formie gotówkowej lub bezgotówkowej. Bank ceni czas swoich klientów, dlatego też wstępna decyzja kredytowa jest przyznawana już w przeciągu jednej doby.

·         Prowizja za udzielenie kredytu 1,5%

·         Brak opłaty za rozpatrzenie wniosku

·         Brak prowizji za niewykorzystaną kwotę kredytu

·         Naliczanie odsetek odbywa się wyłącznie od wykorzystanej części przyznanego limitu

·         Kredyt w walucie krajowej

·         Kredyt w wysokości od 1.000zł do 300.000zł

·         Okres spłaty do 12 miesięcy[1]

·         Prowizja za podwyższenie limitu od 1,5%

Kredyt inwestycyjny

w Credit Agricole jest dostępny dla wszystkich klientów chcących rozwijać swoją działalność gospodarcza. Bank nie wymaga wcześniejszej współpracy z danym przedsiębiorcom, dlatego też firmy niekorzystające dotychczas z usług Credit Agricole również mogą starać się o przyznanie środków na sfinansowanie inwestycji. Bank w swojej ofercie podkreśla również, że na szczególną ofertę kredytu mogą liczyć firmy z branży rolniczej oraz medycznej. Bank nie wymaga przedstawienia szczegółowego biznesplany finansowanej inwestycji. Istnieje również możliwość spłaty kredytu inwestycyjnego zaciągniętego w innym banku.

·         Finansowanie od 60% do 100% wartości inwestycji

·         Okres trwania umowy kredytowej do 5 lat

·         Półroczna karencja w spłacie kapitału

·         Decyzja kredytowa w przeciągu 1 tygodnia

·         Brak opłat za rozpatrzenie wniosku

·         Prowizja za przyznanie środków od 1,5%

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub złożenia wniosku kredytowego można skorzystać z formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej banku, odwiedzając placówkę bankową lub dzwoniąc pod na infolinię pod numerami telefonów 801 33 36 66 lub +48 71 35 49 035

Kredyt firmowy na samochód firmowy

jest propozycją dla wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych zakupem samochodu do swojej firmy. Credit Agricole nie stawia tutaj żadnych wymagań odnośnie skąd przedsiębiorca zakupi dany pojazd oraz czy będzie to samochód nowy czy używany. Kredyt ten nie ogranicza się wyłącznie do samochodów osobowych, pozyskane środki można wykorzystać na zakup samochodu ciężarowego do 3,5t lub motocykla.  Jedynymi istotnymi ograniczeniami co do przedmiotu kredytowania jest wiek używanych samochodów, który nie może przekraczać 12 lat a motocykli 8 lat. Istotne jest również to, że kredyt umożliwia sfinansowanie dodatkowego wyposażenia pojazdów, które zwłaszcza w przypadku nietypowej działalności przedsiębiorcy może się okazać dosyć dużym wydatkiem.

·         Brak obowiązku wkładu własnego

·         Okres kredytowania do 10 lat

·         Kredyt już od 5.000zł

·         RRSO od 11,35%[2] do 14,2%

Kredytobiorca musi zadbać o cztery kategorie dokumentów niezbędnych do obsługi formalności związanych z kredytem na samochód firmowy. Chcąc pozyskać środki przedsiębiorca musi dostarczyć dokument potwierdzający tożsamość, dokumenty informujące o wysokości uzyskiwanych dochodów, dokumenty potwierdzające zakup samochodu  oraz dokumenty związane z zabezpieczeniem uzyskanych środków finansowych.

 


[1] z możliwością automatycznego odnowienia na kolejny okres

[2] RRSO dla kredytu na zakup nowego samochodu z wykupionym ubezpieczeniem. Wysokość kredytu 60.000zł na okres 5 lat przy prowizji na poziomie 1,5%

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...