Doradztwo finansowe

Nasza misja – profesjonalne doradztwo finansowe

Ponieważ nasza specjalność to doradztwo finansowe  udzielimy Ci kredytu konsolidacyjnego – Kredyt Konsolidacyjny

Tutaj zapytaj bezpłatnie doradcę finansowego o kredyt gotówkowy – Kontakt z doradcą finansowym dla kredytów gotówkowych

Lub tutaj jeżeli szukasz kredytu hipotecznego – Kontakt  doradcą finansowym dla kredytów hipotecznych.

Zawsze możesz się z nami skontaktować jeżeli jesteś już pewny i chcesz wziąć kredyt:

Bezpłatnie pomożemy wybrać najtańszy kredyt hipoteczny, konsolidacyjny lub pożyczkę hipoteczną. Oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu każdego kredytu – specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów kredytowych. Rozliczamy się z bankami, jesteśmy ich przedstawicielami, dlatego nasze doradztwo nic nie kosztuje. Możesz także założyć atrakcyjną lokatę na 5,25% – Załóż Lokatę w Getin. Skontaktuj się z nami.

 

Uaktualnienia:

19 listopada 2012 – Kredyt firmowy w Credit Agricole – banku który przejął popularnego LUCASa.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Szanowny Kliencie, z nami zaoszczędzisz swój cenny czas. W ofercie posiadamy 30 banków. Wybierając nasze usługi otrzymasz zestawienie wszystkich dostępnych produktów finansowych „od ręki”. Nie będziesz musiał odwiedzać kolejnych placówek. My bezpłatnie przygotujemy dopasowany do Twoich wymagań pakiet rozwiązań, ale to TY decydujesz, w którym z banków propozycja dla Ciebie będzie najkorzystniejsza. Mamy możliwość jednoczesnego składania wniosków do więcej niż jednej instytucji finansowej. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w sektorze bankowym. Zapewniamy pełną informację na każdym etapie procedowania Twojego wniosku, stały i bezpośredni kontakt oraz miłą i profesjonalną obsługę.

 

 

Co oferują banki?

Propozycje banków są bardzo zróżnicowane, dlatego nie dla każdego ten sam produkt jest najlepszy. Jesteśmy firmą do zadań specjalnych, a naszą dewizą jest indywidualne podejście do rozwiązywania problemów kredytowych naszych Klientów. Pomożemy nie tylko wtedy, gdy poszukiwany jest kredyt hipoteczny, czy konsolidacyjny z najniższym oprocentowaniem. Doradzimy również co zrobić, gdy Klient uzyskał odmowną decyzję kredytową, bądź jego historia w Biurze Informacji Kredytowej nie jest najlepsza. Doradztwo dotyczące kredytów hipotecznych i konsolidacyjnych jest bezpłatneNasze usługi doradcze nie zwiększają kosztów kredytu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Doradzimy również drogą telefoniczną lub mailową.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

pozdrawiamy

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...